• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Nabídka vzdělávání pro učitele ČJ – výuka dětí přicházejících z ciziny

Nabídka vzdělávání pro učitele ČJ – výuka dětí přicházejících z ciziny

Pedagogická fakulta JU v Českých Budějovicích nabízí od zimního semestru 2022/2023 nový vzdělávací program – Studium k prohlubování odborné kvalifikace učitelství českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem na ZŠ a SŠ.

Reaguje tak na aktuální potřebu připravit učitele na práci s dětmi, které přicházejí do českých škol bez znalosti či s minimálními znalostmi českého jazyka. Studiem získává jeho absolvent způsobilost vykonávat přímou pedagogickou činnost v oblasti výuky českého jazyka pro cizince na základní a střední škole.

Vzdělávací program je určen v rámci celoživotního vzdělávání učitelům, kteří úspěšně absolvovali studium učitelství českého jazyka a literatury pro druhý stupeň základní školy nebo střední školy a kteří si chtějí prohloubit svou odbornou kvalifikaci o aktuální teoretické a praktické otázky související s výukou českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem na ZŠ a SŠ.

Podrobnější informace a přihláška na: této stránce

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.