Volitelná tělesná výchova pro studenty Jihočeské univerzity

Katedra tělesné výchovy a sportu Pedagogické fakulty JU již patnáct let zajišťuje výuku volitelné tělesné výchovy pro studenty Jihočeské univerzity. A výběr jednotlivých aktivit je skutečně velmi pestrý – od aerobiku, aikida a capoeiry po lezení na umělé stěně, powerjógu, spinning i třeba zumbu. Zkrátka přes 26 nejrůznějších sportovních, tělovýchovných a tanečních aktivit. Jak uvádí web katedry: Každý student JU může během svého bakalářského studia absolvovat dva předměty volitelné tělesné výchovy (jeden v ZS a jeden v LS), a to buď semestrální, nebo kurzovní formou. Pokud se student rozhodne pokračovat v navazujícím magisterském studiu, popř. doktorském studiu, má opět možnost si zapsat dva předměty volitelné tělesné výchovy (jeden v ZS, jeden v LS). Všechny informace o volitelné tělesné výchově jsou k dispozici na webu katedry tělesné výchovy a sportu PF JU. Těšíme se na Vás!

VTVZS_23-24