• Katedry
  • Katedra psychologie

Informace k odevzdání kvalifikačních prací a analýz pedagogických situací oborů Sekce pedagogických a psychologických programů k SZZ v 1. termínu 2024

Informace k odevzdání kvalifikačních prací (BP / DP)
a analýz pedagogických situací (APS)

Bakalářské a diplomové práce

Termín odevzdání práce na katedře a vložení do STAGu je do 19. 4. 2024, viz harmonogram AR 2023/24.

Před odevzdáním kvalifikační práce je nutné, aby si student vložil celou práci, včetně anotace a klíčových slov v ČJ i AJ, do STAGu. Na katedru následně student odevzdá 2 výtisky práce (z toho 1× lze v kroužkové vazbě; případně dle pokynů vedoucího práce/katedry). Studenti oboru Psychologie odevzdávají 2 výtisky v pevné vazbě.

Odevzdat BP / DP může student osobně vždy až po předchozí domluvě s konkrétní asistentkou (dle oboru, viz níže). Předchozí domluva je nutná s ohledem na čerpání dovolených.

Komu máte svou BP / DP odevzdat?

Psychologie, NMgr. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ, NMgr. Učitelství pro SŠ, ITE
Kvalifikační práci Bc. Trubelové je možné odevzdat:
Nutná předchozí domluva na tel. čísle 387 773 233 či po e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bc. ZŠ 2. stupně, SOP, Bc. Učitelství pro SŠ
Kvalifikační práci Mgr. Vrzalové je možné odevzdat:
Ve všední dny       9:00 - 11:00
18. 4. a 19. 4. 2024       8:00 - 14:00

APS - Analýza pedagogické situace (pro studenty NMgr. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ - SZZ 0Q2, QZZN1)

Studenti odevzdávají analýzu pedagogické situace asistentce katedry psychologie elektronicky (formát PDF), zasláním na e-mail: (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), a fyzicky (2 výtisky, kroužková vazba / sešité spinkou), kancelář TL203.

Mezním termínem pro odevzdání je 19. 4. 2024.

*** vzorovou titulní stranu APS a správnou verzi prohlášení najdete zde https://www.pf.jcu.cz/images/PF/fakulta/katedry/psychologie/titulni_strana_APS.doc