Katedra společenských věd

Připravujeme budoucí učitele výchovy k občanství na základních školách a učitele společenských věd (společenskovědního základu) na středních školách.

Katedra společenských věd

Katedra společenských věd PF JU připravuje budoucí učitele výchovy k občanství na základních školách a učitele společenských věd (společenskovědního základu) na středních školách.

V současné době u nás mohou studenti studovat v bakalářských studijních programech Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání na 2. stupni ZŠZáklady společenských věd se zaměřením na vzdělávání pro střední školy. Na ně pak navazuje dvojice magisterských specializací Učitelství pro 2. stupeň základních škol se specializací výchova k občanství respektive Učitelství pro střední školy – specializace Základy společenských věd.

Sekretariát

  • Romana Trnková

  • +420 387 773 378

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • TL 404

Zprávy

Kalendář

momentálně nejsou k dispozici žádné události

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.