Ateliér arteterapie

Ateliér poskytuje vysokoškolské studium (bakalářské, neučitelské, pouze v kombinované formě) projektivně-intervenční arteterapie, probíhající v podobě studijně-výcvikové komunity.

O katedře

Ojedinělým pracovištěm i v rámci středoevropského regionu je Ateliér arteterapie PF JU, který je díky své výlučnosti a nyní již i tradici vysoce uznávaným pracovištěm. Ateliér poskytuje jako jediný v České republice vysokoškolské studium (bakalářské, neučitelské, v kombinované formě) projektivně-intervenční arteterapie, probíhající v podobě studijně­‑výcvikové komunity o výukových „víkendech“ (v pátek odpoledne a v sobotu). Jeho výukový a výcvikový program je rozvržen na 3 roky.

Studium poskytuje další specializaci pracovníkům v různých oborech práce s lidmi, zejména pedagogům, psychologům, lékařům a dalším. Specializace umožňuje absolventům v rámci jejich profesních úkolů uplatňovat edukační, poradenskou, diagnostickou a terapeutickou činnost, která je založena na systematické práci s výtvarnými projevy osob, s nimiž pracují.

Najdete nás také na sociální síti Facebook.

Sekretariát

  • Jitka Pečlová

  • +420 387 773 222

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • TL 411 (U Tří lvů 1/A)

Zprávy

Vždy je na co se těšit
Kalendář

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.