• Katedry

Katedra primární a preprimární pedagogiky

garantuje studijní programy Učitelství pro 1. stupeň základních škol a Učitelství pro mateřské školy, zajišťuje výuku v těchto studijních programech a je řešitelem projektů základního a aplikovaného výzkumu, vzdělávacích projektů souvisejících s jejím zaměřením

O katedře

Katedra primární a preprimární pedagogiky garantuje a zajišťuje výuku u studijních programů Učitelství pro 1. stupeň základních škol a Učitelství pro mateřské školy. Podílí se na dalším vzdělávání pedagogických pracovníků v rámci CŽV. Aktivně spolupracuje se základními a mateřskými školami nejen na území Jihočeského kraje. Na katedře byly a jsou realizovány projekty výzkumného a vzdělávacího charakteru zaměřené zejména na zvyšování kompetencí učitelů jak v rámci studia, tak během praxe (Grantová agentura ČR, Technologická agentura ČR, projekty Evropské unie, EHP apod.). Pracovníci katedry jsou členy České asociace pedagogického výzkumu, České pedagogické společnosti, Komunity vzdělavatelů budoucích učitelů, Otevřena aj. Cílem katedry primární a preprimární pedagogiky je připravit učitele pro práci s dětmi v 21. století, kteří budou vytvářet dětem podnětné a bezpečné prostředí.

Adresa katedry:
Katedra primární a preprimární pedagogiky, Pedagogická fakulta JU
Dukelská 245/9, 370 01 České Budějovice

Sekretariát

• Bc. Aneta Hanusová

• +420 387 773 231

• J241

• 9:00–11:00, 13:00–14:00

• V případě nezastižení: J343A, 387 773 214

momentálně nejsou k dispozici žádné události