Projekt FRVŠ 1175/2010

Tvorba předmětu Základy biologie dítěte a zdravotní prevence pro studenty učitelství na PF JU

 

Projekt byl zaměřen na zajištění materiální a studijní podpory povinného předmětu Základy biologie dítěte a zdravotní prevence, jehož nedílnou součástí je 8hodinový blok základů první pomoci.

V rámci řešení projektu bylo primárně pořízeno materiální zajištění pro kurz (figuríny, zdravotnické a didaktické pomůcky, zdravotnický materiál). Dále byly zhotoveny videozáznamy jednotlivých témat kurzu, powerpointové prezentace přednášek a podpůrné texty ke kurzu a přednáškám. Veškerý takto vytvořený studijní materiál je studentům PF JU volně k dispozici (studijní elektronický portál fakulty eAMOS). Nad rámec stanovených cílů byla vytvořena příručka První pomoc (nejen) pro školní praxi (dostupná v prodejně skript AK JU) s doporučeními organizace ILCOR vydanými v roce 2010.

Řešení projektu probíhalo na katedře biologie PF JU za pomoci Centra technologické podpory vzdělávání PF JU.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.