Projekt katedry germanistiky v bavorském tisku

Ve čtvrtek 4. 1. 2024 vyšel v Passauer Neue Presse článek o našem projektu s Univerzitou Passau. Mezinárodní projekt byl tento rok velmi úspěšný. Díky tématu roku, které vypsal Česko-německý fond budoucnosti a ke kterému jsme se přihlásili (Jak se z toho nezbláznit – společně jsme silnější!), se nám podařilo najít nové směřování našich projektových aktivit a do naší práce jsem zapojili kromě jiného i pohyb. Naši a němečtí studenti společně vymýšleli a natáčeli pohybové aktivity vhodné pro výuku (nejen) němčiny na našich školách, realizovali je během tandemové pedagogické praxe a inspirovali se pro vlastní pedagogickou práci.

pnp_lv_resilienz_ws_23_24