Den kateder (20.4) na KPSY

Ve čtvrtek (20.4.) proběhne na PF JU již tradiční Den kateder! Naše katedra pořádá hned dvě přednášky.

Té první se ve spolupráci s Katedrou pedagogiky ujmou Jakub Staněk a Martina Faltová a budou společně přednášet o využití Dungeons&Dragons v pedagogice a psychologii. Zároveň představí inovativní metodu THOM, na které společně pracují

Druhá přednáška bude v podání našich studentů ze spolku Psychočas, kteří představí nejčastější mýty z psychologického prostředí, kterým lidé věří. A samozřejmě vám také řeknou, jestli na nich nějaké to zrnko pravdy je!

První přednáška začíná ve 14:00 v místnosti D412, druhá hned poté v 16:00 v místnosti D220. Budeme se na vás těšit!