Naši studenti obsadili na Mezinárodních studentských psychologických dnech 2. a 3. místo

Na konci dubna proběhly v Bratislavě tradiční Mezinárodní studentské psychologické dny 2023.

Z naší katedry vyrazili na tuto akci Tereza Kožnarová a Matyáš Strašík, aby se se svými bakalářskými pracemi zúčastnili soutěže o nejpovedenější studentské studie.

Výlet to byl velmi úspěšný, protože Tereza si z Bratislavy přivezla druhé místo, Matyáš místo třetí.

Celé akce se za naši katedru zúčastnil také Mgr. Jaroslav Gottfried, Ph.D., který byl členem odborné poroty