Témata kvalifikačních prací

 • MgA. Petr Brožka, Ph.D.

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech
  Tvůrčí projekty z oblasti kresby, malby a intermediální tvorby. Tvůrčí projekty vycházející z inspiračních zdrojů konceptuálního umění. Kreativní využití výtvarných médií v plošné tvorbě a jejich možnosti. Současná vizuální kultura.

 • Mgr., Bc. Olga Divišová

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech
  Tvůrčí projekty z oblasti prostorové tvorby a technologie materiálů. Tvůrčí projekty vycházející z inspiračních zdrojů užitého umění.

 • Mgr. Zuzana Duchková, Ph.D.

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech
  Vybraná témata z vývoje a historie dějin umění a architektury. Vzdělávací projekty související s interpretací uměleckých děl. Odkaz a dílo významných výtvarných umělců.

 • Mgr. Josef Lorenc, Dr.

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech
  Tvůrčí projekty z oblasti prostorové tvorby a technologie materiálů. Tvůrčí projekty vycházející z inspiračních zdrojů užitého umění. Kreativní využití výtvarných médií v prostorové tvorbě a jejich možnosti.

 • PhDr. Aleš Pospíšil, Ph.D.

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech
  Historie a vývoj výtvarné výchovy a uměleckého vzdělávání. Odkaz a dílo významných osobností oboru Výtvarná výchova. Intermediální přístupy v uměleckém vzdělávání. Výtvarně projektová výuka a výtvarné řady na ZUŠ a 1. a 2. stupni ZŠ.

 • Mgr. Karel Řepa, Ph.D.

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech: Teorie a praxe výtvarné výchovy na prvním stupni ZŠ. Psychologie tvořivosti. Tematicky zaměřené výtvarně-projektové vyučování v preprimární a primární oblasti vzdělávání. Environmentální tvorba se zaměřením na výtvarnou edukaci.

 • Mgr. et Mgr., MgA. Petra Vichrová

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech: Výtvarně projektová výuka a výtvarné řady na ZUŠ a 1. a 2. stupni ZŠ. Tvůrčí projekty z oblasti kresby, malby a kreslířských a malířských technik. Kreativní využití výtvarných médií v plošné tvorbě a jejich možnosti.

 • doc. Lenka Vojtová Vilhelmová, ak. mal.

  Vyučující vede kvalifikační práce v těchto tematických oblastech: Tvůrčí projekty z oblasti grafiky, grafických technik, grafického designu a autorské knihy. Tvůrčí interpretace odkazu významných osobností z oblasti umění. Kreativní využití výtvarných médií a jejich možnosti.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem minulého akademického roku 2022/2023 jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.