Odborová organizace

  • VYSOKOŠKOLSKÝ ODBOROVÝ SVAZ
    Základní odborová organizace 1841
    Pedagogická fakulta JU
    České Budějovice
    IČO: 72542896

http://vos.cmkos.cz/Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice, tel. 387773222, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předsedkyně ZO Jitka Pečlová
Místopředsedkyně: doc. PaedDr. Zdeňka Matyušová, Ph.D
Pokladník: Jitka Pečlová
Členové výboru:

PhDr. Helena Pavličíková, CSc.

Pavel Čejka

Stránky VOS: http://vos.cmkos.cz/

Aktuality

Prohlášení VOS 

Vysokoškolský odborový svaz považuje bezplatné jízdné za užitečný krok vlády směrem k potřebným skupinám obyvatel. Je neefektivní pečovat o síť škol, pokud si lidé nemohou dovolit do nich cestovat. Cílem se ale zároveň nemá stát ani bezplatná jízda za nekvalitním vzděláním. Proto žádáme Vládu České republiky, aby přehodnotila svůj záměr použít na uhrazení jízdného 400 milionů z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které mohou být účelněji využity pro potřebné oblasti uvnitř resortu.

Jakékoli škrty ve školství jsou v rozporu s veřejným zájmem, dlouhodobými požadavky odborů ale i s programovým prohlášením vlády. Nejen, že tyto peníze budou ve školství chybět, ale ještě navíc se jedná pouze o nekoncepční jednorázové pokrytí, které v žádném případě nemůže zajistit financování jízdného v dalších letech.

Výbor VOS zvolil na svém zasedání dne 21. 2. 2017 do funkce předsedy Vysokoškolského OS Mgr. Petra Baierla.

Aktuální informace v programu ODBORY PLUS (.pdf):

Ostatní odkazy

Koordinační odborová rada Jihočeské univerzity: http://kor-ju.webnode.cz/odborova-organizace-pf/

Informace o programu "Odbory plus" na: http://www.odboryplus.cz

Nový občanský zákoník nabývá účinnosti 1. 1. 2014. Užitečné informace o změnách, které přináší naleznete na http://obcanskyzakonik.justice.cz/.

Právní poradna ČMKOS České Budějovice:
Mgr. Jakub Barták, mobil: 724 336 104, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.